Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,53

BAŞKAN BAKICI AK PARTİ İLÇE YÖNETİM KURULU İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN BAKICI AK PARTİ İLÇE YÖNETİM KURULU İLE BİR ARAYA GELDİ
  • 24.10.2018
  • 213 kez okundu
Reklam

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti İlçe Teşkilatı haftalık olağan toplantısına katılarak parti yönetimi ile bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanlığı binasında yapılan toplantıya, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İlçe Başkanı Mesut Çetin ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. AK Parti ilçe teşkilatının gerçekleştireceği çalışmaların görüşüldüğü toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin; “AK Parti olarak teşkilatımızın her kademesinde görev alan ve partimize gönül veren kişiler olarak, ülkemizin ve memleketimizin daha da büyümesi ve gelişmesi için çalışmalarımız devam etmektedir” dedi ve toplantıya katılan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Ardından konuşan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’da Bozüyük AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin’i her zaman yanlarında gördükleri için teşekkür ederek, çalışmalarında gösterdiği özveri ve büyük çaba için tebrik etti. Başkan Bakıcı ayrıca yapılan bu toplantıların önemine değinerek “AK Parti ve Bozüyük Belediyesi olarak, Bozüyük’te pek çok projeyi hayata geçirdik ve bunlara yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Bir araya geldiğimiz toplantılarımız istişarelerde bulunmak için birer vesiledir. Güçlü Bozüyük İçin Hep Birlikte Çalışıyoruz. Birliğimiz daim olsun” dedi ve belediye faaliyetleri, devam eden ve yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Bakıcı, toplantının ilerleyen bölümlerinde ise Yönetim Kurulu üyeleri tarafından yöneltilen soruları yanıtladı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ