Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 5,78 / Satış: 5,80
€ EURO → Alış: 6,53 / Satış: 6,56

BAŞKAN BAKICI AK PARTİ KADIN KOLLARI İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN BAKICI AK PARTİ KADIN KOLLARI İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
  • 29.03.2018
  • 411 kez okundu
Reklam

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, AK Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan BAYRAKTAR ile birlikte, Yeni Mahalle ve 4 Eylül Mahallesi Kadın Kolları bilgilendirme ve istişare toplantısına katıldı.

            Programda ilk olarak konuşan İlçe Başkanı Mesut ÇETİN ; “Ak Parti olarak teşkilatlarımız ile gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar son derece önemli ve gerekli toplantılardır. Bu vesile ile tüm katılım gösteren hanımlarımıza teşekkür ediyorum. Öncelikle Afrin harekatı ile ilgili olarak, ordumuz oraya ilk gittiğinde orada ne işimiz var diyenler bugün Afrin’deki tüneller sığınaklar ve binlerce ton patlatıyıcı ile dolu depoları görünce hükümetimizin bu konuya duyduğu hassas yaklaşımı anlamışlardır umarım. Bizler ülkemiz için tehdit olan hainler ile mücadele eden askerimiz ve tüm güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzu her zaman dile getirdik, bunu belirtmeye de devam edeceğiz” dedi. Devamında hükümet tarafından yapılan çalışmalar ve getirilen düzenlemeler ile ilgili konuşan Mesut ÇETİN; “AK Parti hükümeti olarak göreve geldiğimizden bu güne, ülkede ki sorun ve istekler teker teker çözülmüş ve ülkenin geldiği nokta ortadadır. Bu çalışmalar ilçemizde de ülkemizde de devam edecektir. Yapılan tüm çalışmalar ve geldiğimiz bu noktada en büyük pay sahibi olan ise, kadın kollarımız ve sizlerin üstün çalışmalarıdır” dedi. Konuşmasının sonunda Belediye tarafından yapılan projelere dikkat çeken ÇETİN, Başkan BAKICI’ya görev süresince yapmış olduğu projeler ve çalışmalar için teşekkür ederek bu çalışmaların devam edeceğini belirtti.

            Bilgilendirme ve İstişare toplantısında konuşan diğer isim Belediye Başkanı Fatih BAKICI ise, Bozüyük’te yapılan çalışmaları ve projeleri anlatarak; “Bozüyük için yapılan çalışmalar ve ilçeye kazandırılan projeler ortadadır. Bu projelerimize en yakın zamanda Kapalı Pazar ve Sultan Abdülhamid Han Parkı’nı da ekleyecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapımları tamamlanan bu iki projemizin ardından Akpınar Mahalle konağımızın temeli atılmış çalışmaları devam etmektedir. Bizler  siz değerli vatandaşlarımız imkan  verdiği sürece bu hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi. Aynı zamanda hükümet destekli projelerden olan Kapalı Spor Salonunda hafriyat çalışmalarının başladığını belirten Başkan BAKICI ; “İlçemizde her alanda çeşitli projeler ve çalışmalar devam etmektedir. Ben bu vesile ile her zaman yanımızda yer alan siz değerli partili hanımlarımıza üstün çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi.

            Toplantıda son olarak söz alan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan BAYRAKTAR; “Biz Ak parti kadın kolları olarak 20 kişilik bir ekibiz. Bu 20 kişi Bozüyük’te 9 mahalleden ve 44 köyümüzden sorumlu olarak çalışıyoruz. Hepimiz gücümüzün yettiğince çoluğumuzdan, çocuğumuzdan, eşimizden, evimizden, işimizden feragat ederek hizmet ediyoruz. Bunun için mahalle teşkilatlarının önemi çok büyük ve mahalle teşkilatlarımız 10 kişilik ekipten oluşmakta. Bu mahalle teşkilatlarına yardımcı olmak için her sokakta AK Parti üyesi sokak temsilcilerimiz var. Bu organizasyonda emeği geçen  Yeni Mahalle ve 4 Eylül Mahalle başkanlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan BAKICI, İlçe Başkanı Mesut ÇETİN ve Kadın Kolları Başkanı Gülcan BAYRAKTAR ile birlikte,  partili hanımlar tarafından sorulan soruları yanıtladı.Toplantının sonunda bu buluşmanın gerçekleşmesinde emeği geçen  Yeni Mahalle Başkanı Kısmet SAĞLAM ve 4 Eylül Mahalle Başkanı Gül KURT’a teşekkür eden Gülcan BAYRAKTAR  plaketlerini takdim ederken Belediye Başkanı Fatih BAKICI ve Mesut ÇETİN de sokak temsilcilerine rozetlerini takdim ettiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ