Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

BAŞKAN BAKICI KASIMPAŞA, ÇARŞI VE YEDİLER MAHALLESİ HANIMLARI İLE BULUŞTU  

BAŞKAN BAKICI KASIMPAŞA, ÇARŞI VE YEDİLER MAHALLESİ HANIMLARI İLE BULUŞTU   
  • 10.04.2018
  • 63 kez okundu
Reklam

  -BAŞKAN BAKICI KASIMPAŞA, ÇARŞI VE YEDİLER MAHALLESİ HANIMLARI İLE BULUŞTU

 

            Bozüyük’te Kasımpaşa Mahallesi, Çarşı Mahalle ve Yediler Mahallesi AK Parti Kadın Kolları bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı.

Bozüyük Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Fatih BAKICI ve eşi Emine BAKICI, AK Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan BAYRAKTAR, Kasımpaşa Mahallesi, Çarşı Mahalle ve Yediler Mahallesi  Mahalle temsilcileri ve mahalle sakinleri katıldı. Toplantıda ilk olarak konuşan AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülcan BAYRAKTAR tüm katılımcılara teşekkür ederek “AK Parti ailesi gün geçtikçe büyüyen aynı hisleri paylaşan AK Gönüllü hanımlarla gün geçtikçe çoğalıyor, büyüyor. Burada mahalle temsilcilerimizin önemi çok büyüktür. Çünkü mahallemizde ve sokaklarımızda siz değerli hanımefendilerin istek ve dileklerini mahalle teşkilatlarımız bizlere Kadın Kollarına, ilçe yönetimine arz ederek belediyemize ulaştırmada bir aracıdır. Ben bunu bir vücuduna benzetiyorum. Kadın kolları, Gençlik Kolları ana kademe vücudun büyük bölümü, mahalle teşkilatları da olmazsa olmazımız kılcal damarları. Sizlerden haberdar olabilmek için Mahalle teşkilatlarının büyük önemi var. Mahalle teşkilatlarımızda yer almak isteyen herkese kapımız gönlümüz açıktır” dedi.

Ardından söz alan İlçe Başkanı Mesut ÇETİN “bizler şanslıyız çünkü İslam dini gibi kadına önem veren bir dinin mensuplarıyız. Bizler şanslıyız AK Parti gibi kadınlara çok kıymet veren değer veren bir partinin mensuplarıyız. Bizler şanslıyız Bozüyük’te Belediye Başkanı Fatih BAKICI önderliğinde hizmet veren belediyenin,  Başkanımızın partisinde birlikte görev yapan insanlarız. Yaklaşık 5 yıldan beri ilçemizde hizmet eden kıymetli Başkanımızın öncelikle hanımlarımız için yapmış olduğu hizmetler ortadadır. Ak Parti olarak ta; Cumhuriyet kurulduğundan bu güne TBMM’de kadın sayısı AK Parti iktidara gelene kadar sadece ve sadece %4 ile temsil edilirken, AK Parti döneminde kadın temsil hakkı %20 seviyelerine yükseltmiştir. Bu partimizin kadınlara vermiş olduğu önemi gösteren en büyük etkenlerden bir tanesidir. Bizler aynı zamanda parti içerisinde yönetimlerimizde kadınlarımıza en az %30 daha fazla yer veren bir partiyiz” dedi.

Programın devamında Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI gecenin düzenlenmesinde emeği geçen Kasımpaşa, Yeni ve Yediler Mahallesi temsilcilerine teşekkür ederek Bozüyük’e 5 yılda yapılan yatırımları anlattı. Konuşmasına 4 Eylül Mahallesi’ne yapılan yatırımlardan başlayan Başkan BAKICI 4 Eylül Mahallesi yaşam alanı, 15 Temmuz Şehitleri Parkı, Sevgi Yolu, Osmangazi Parkı, Seyir Terası, Türbin Mesire Alanı, Şehit Mahmut Ekinay Parkı gibi yapılan ya da revize edilen daha pek çok yatırımı hatırlatarak hayata geçirilen, yapımına başlanan ve yapılacak projeler hakkında bilgi verdi. Konuşmasında ayrıca Çarşı Mahalle Kentsel Dönüşüm Projesi’nin yıl yıl gelişimi hakkında detaylı bilgi veren Başkan BAKICI projeden faydalanacak vatandaşların 3 yıl kira yardımı alabilmeleri için uğraştıklarını belirterek “Kentsel Dönüşüm çok zor ve sorunlu bir konu. Hatta Türkiye’de bir çok ilde ve ilçede iptal edildi. Bizler Çarşı Mahalle’nin kentsel dönüşüme ihtiyacı olduğunu görerek bu kararı aldık” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan BAKICI; İlçe Başkanı Mesut ÇETİN ve Kadın Kolları Başkanı Gülcan BAYRAKTAR ile birlikte, partili hanımlar tarafından sorulan soruları yanıtlayarak istek ve taleplerini dinledi. Toplantının sonunda Kadın Kolları Başkanı Gülcan BAYRAKTAR ve İlçe Başkanı Mesut ÇETİN bu buluşmanın gerçekleşmesinde emeği geçen Kasımpaşa Mahalle Başkanı Suna ÜNAL, Yediler Mahalle Başkanı Zekiye YÜCE ve Çarşı Mahalle Başkanı Fatma Nurcan BULUT’a çiçek ve plaket takdiminde bulundu. Mahalle temsilcileri de Başkan BAKICI ve eşi Emine BAKICI’ya destekleri, özverili, başarılı ve üstün çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

one × 2 =