Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

BAŞKAN BAKICI ‘YILIN DOKTORU’ SEÇİLEN DR. LATİF VEYSELOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

BAŞKAN BAKICI ‘YILIN DOKTORU’ SEÇİLEN DR. LATİF VEYSELOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
  • 05.04.2018
  • 90 kez okundu
Reklam

-BAŞKAN BAKICI ‘YILIN DOKTORU’ SEÇİLEN DR. LATİF VEYSELOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Türkiye çapında 162 doktor ile birlikte yılın doktoru seçilen Dr. Latif VEYSELOĞLU’nu ziyaret etti.

Bozüyük Yeşilkent Devlet Hastanesi’nde görev yapan ve ‘Yılın Doktoru’ ödülünü Sağlık Bakanı Ahmet DEMİRCAN’ın elinden alan İç hastalıkları Doktoru Latif VEYSELOĞLU’nu tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. VEYSELOĞLU’nun ‘Yılın Doktoru’ seçilmesi ile ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan BAKICI “ilçemizde şifa dağıtan ve işini büyük bir özveri ile yapan bir doktorumuzun ‘Yılın Doktoru’ ünvanını alması bizleri sevindirdi ve gururlandırdı” dedi. Burada yapılan sohbette ayrıca çok zor bir mesleği yerine getiren tüm doktorlara üstün çalışmaları için teşekkür eden Belediye Başkanı Fatih BAKICI, ziyaretleri sırasında doktorlardan gelen hastane ile ilgili talep ve istekler doğrultusunda notlar aldı. Başkan BAKICI’ya ziyareti sırasında Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Özlem TÜRK eşlik etti.

Dr. Latif VEYSELOĞLU; Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında, alanındaki çalışmaları nedeniyle topluma örnek olan hekimlerin ödüllendirildiği değerlendirmede insan hayatının kutsallığına inanarak sevgi ve sabırla mesleğini icra ettiği, gösterdiği gayretli çaba ve çalışmalarından dolayı yılın doktoru seçilmişti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

three × 1 =