Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Bilecik’te 26 gün süren demokrasi nöbetinin gizli kahramanları

Bilecik’te 26 gün süren demokrasi nöbetinin gizli kahramanları
  • 11.08.2016
  • 749 kez okundu
Reklam

Tüm ülkede olduğu gibi Kuruluş ve Kurtuluş’un Şehri Bilecik’te de 26 gündür gerçekleştirilen Demokrasi, Milli İradeye Saygı ve Kardeşlik Nöbetinin sonuncusu büyük bir katılımla düzenlenirken, 26 gündür düzenlenen geceleri gizli kahramanları gözden kaçmadı.
Demokrasi, Milli İradeye Saygı ve Kardeşlik Nöbetini 26 gündür Cumhuriyet Meydanında düzenlenirken, meydanlara inen vatandaşlara 26 gün yemeyip yedirten, içmeyip içtiren, yeri geldi eve gitmeyen gizli kahramanlar gözden kaçmadı. Her akşam saat 21.00’a alanı dolduran vatandaşlara saat 18.00’da her gün meydana gelen Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Atölye Birimi çalışanları alanın ses ve ışık tesisatını kurmaya başladılar. Her akşam binlerce vatandaşa alan sorumlusu Engin Beyce önderliğinde su, pilav ve çorba dağıtan belediye çalışları ve AK Parti Gençlik Kolları üyeleri vatandaşlara 26 gün yemeyip yedirten, içmeyip içtiren, yeri geldi eve gitmediler. Her akşam alandaki vatandaşları coşturarak, konuşmalar yapan Bilecik Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan, her gece alanda olan biteni vatandaşlara basın yoluyla ulaştıran Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, alanın temizliği yapan Bilecik Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü çalışanları ve vatandaşlara yiyecek içecek konusunda yardımcı olan kurum, kuruluş ve fabrikalar 26 gündür gerçekleştirilen Demokrasi, Milli İradeye Saygı ve Kardeşlik Nöbetinin gizli kahramanları oldular.
Öte yandan alanın güvenliği sağlayan emniyet yetkileri ve olası bir hastalığa karşı müdahale için sağlık çalışanları da 24 saat alanlarda nöbet tuttular. (İHA)

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

one × four =