Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,38 / Satış: 6,40

EMİNE BAKICI’DAN OYUNCAK TOPLAMA KAMPANYASINA TAM DESTEK

EMİNE BAKICI’DAN OYUNCAK TOPLAMA KAMPANYASINA TAM DESTEK
  • 30.10.2018
  • 518 kez okundu
Reklam

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın eşi Emine Bakıcı “İhtiyacın Olmayanı İhtiyacı Olana Verelim” adlı sosyal medya grubu üzerinden başlatılan kampanyaya eski ve yeni oyuncaklar ile destek verdi. Kampanya ile bozuk oyuncaklar toplanılıp tamir ettikten sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Bozüyük’te “İhtiyacın Olmayanı İhtiyacı Olana Verelim” adlı sosyal medya gurubunun kurucusu ve aynı zamanda Yeni Mahalle Muhtar Adayı Kısmet Sağlam sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Sağlam, sosyal medya hesabı üzerinden başlattığı bozuk oyuncakları toplayarak tamir ettirdikten sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak. Yeni Mahalle’de bulunan Şeyh Şamil Parkı’nda oluşturulan oyuncak toplama alanını kızları ile birlikte ziyaret eden Emine Bakıcı böylesine anlamlı bir kampanyayı başlayan Kısmet Sağlam’a teşekkür ederek bağışladığı eski ve yeni oyuncaklarla kampanyaya destek verdi.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Kısmet Sağlam “Bu proje aslında Bursa’da Kavazoğlu Ailesi tarafından ve bir anne ile oğlu tarafından başlatılmış bir proje. Bozuk oyuncakları toplayıp tamir ederek ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırarak çocukları sevindiriyorlar. Bizlerde burada başlattığımız kampanya ile Bozüyük olarak onlara destek veren ilk ilçe olduk. Bizde burada eski oyuncakları toplayıp Bursa’daki ailemize destek olarak göndereceğiz. Onlarda bozuk oyuncakları tamir edip tekrar bize, ilçemize, köylerimize, ilçe okullarımıza gönderecekler. Sağlam olan oyuncakları da ilçemizdeki ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ve Bozüyük içerisindeki anaokullarına dağıtacağız.

Bu kampanya Bozüyük’te ilk olarak bizim tarafımızdan yapıldı ve kampanyamız 2 ayda bir 3 ayda bir bu şekilde oyuncaklar toplanıp ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere devam edecek. Ben kampanyamıza destek veren tüm Bozüyük halkına ve Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı ve Eşi Emine Sugan Bakıcı’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ