Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Entegre su projesi çalışmalarında sona yaklaşılıyor

Entegre su projesi çalışmalarında sona yaklaşılıyor
  • 10.09.2016
  • 550 kez okundu
Reklam

Bozüyük Belediyesi’nin en büyük yatırım projesi olan Avrupa Standartlarında “Entegre Su Projesi” kapsamında yürütülen çalışmalarda sona geliniyor.
Entegre Su Projesi kapsamında Bozüyük’ün su ve atıksu hatları dijital haritasının çizilmesinin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (Avrupa Birliği Yatırımları Dairesi Başkanlığı) temsilcileri, Proje Müşaviri temsilcileri, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Avrupa Komisyonu Uzmanları ile Bozüyük Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Ekibi’nden oluşan bir teknik heyet tarafından saha ziyaretlerinde bulunuldu. Detay tasarım aşamasında olan projede Avrupa Komisyonu Uzmanlarının bulunmasıyla son aşamalara gelindi. Teknik heyet projede değişmesi planlanan su depoları, içme suyu ve kanalizasyon şebekeleri ile mevcut arızalar hakkında bilgi alarak yerinde inceleme yaptı.
Entegre Su Projesi fizibilite çalışmaları AB komisyonu uzmanları tarafından Bozüyük’ün su ve atıksu alt yapısı ile ilgili raporların hazırlamasının ardından tamamlanmış olacak. (İHA)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

15 − eleven =