Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Gelin arabasına yazdırdıkları yazı ilçede gündem oldu

Gelin arabasına yazdırdıkları yazı ilçede gündem oldu
  • 12.08.2016
  • 1.106 kez okundu
Reklam

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde görkemli bir düğün merasimiyle dünya evine giren Özge-Murat Çelik çifti gelin arabasına yazdırdıkları yazıyla ilçede gündem oldu.
Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Çelik’in oğlu ve gelini gelin arabalarına “Ne mesafeler engel, ne de darbe. Alırım seni OHAL’de” şeklinde yazı yazdırdı. Yaşanan darbe girişiminin ardından içinde bulunduğumuz OHAL’de gelin arabasındaki yazıyı gören vatandaşlar tebessümlerini gizleyemedi. Özge ve Murat çifti, gelin arabalarına yazdıkları bu yazıyla 3 yıl bekleyişin ardından kavuşmaları sebebiyle darbenin sevenlerini ayıramayacağını vurgulamak istediklerini belirttiler. (İHA)

BİLECİK’İN BOZÜYÜK İLÇESİNDE GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜN MERASİMİYLE DÜNYA EVİNE GİREN ÖZGE-MURAT ÇELİK ÇİFTİ GELİN ARABASINA YAZDIRDIKLARI YAZIYLA İLÇEDE GÜNDEM OLDU. ÇİFT, GELİN ARABALARINA, “NE MESAFELER ENGEL, NE DE DARBE. ALIRIM SENİ OHAL’DE” ŞEKLİNDE YAZI YAZDIRDI. (İSMET CEP/BİLECİK-İHA)

BİLECİK’İN BOZÜYÜK İLÇESİNDE GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜN MERASİMİYLE DÜNYA EVİNE GİREN ÖZGE-MURAT ÇELİK ÇİFTİ GELİN ARABASINA YAZDIRDIKLARI YAZIYLA İLÇEDE GÜNDEM OLDU. (İSMET CEP/BİLECİK-İHA)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

5 × 2 =