Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,53

MİLLETVEKİLİ YAĞCI BOZÜYÜK’TE İLÇE TEŞKİLATININ HAFTALIK İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

MİLLETVEKİLİ YAĞCI BOZÜYÜK’TE İLÇE TEŞKİLATININ HAFTALIK İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
  • 29.08.2018
  • 240 kez okundu
Reklam

Bozüyük AK Parti İlçe Teşkilatının haftalık olarak gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısı AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ve Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın katılımları ile gerçekleştirildi.

Bozüyük AK Parti İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ve Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın yanı sıra İlçe Başkanı Mesut Çetin ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda ilk olarak konuşan İlçe Başkanı Mesut Çetin misafirlerine ‘hoş geldiniz’ diyerek ilçe genelinde yapılan yatırımların ne aşamada olduğu, belediye yatırımlarının durumu, yapılanların vatandaşlara anlatılması ve kamuoyunun nabzının tutulması ile ilgili olarak istişarelerde bulunmak amacı bir araya geldiklerini belirterek katılımcılara teşekkür etti. “AK Parti olarak 2002 den bu yana  Türkiye’ye hizmet eden bir partiyiz. 27. Dönem Milletvekilliği, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk döneminde Bilecik ve Bozüyük için, ülkemiz için çok güzel hizmetler üreteceğimiz kanaatindeyiz” diyen İlçe Başkanı Çetin “Burada 3 dönem Bilecik’te Belediye başkanlığı yapmış olan vekilimiz var, aynı zamanda  bir önceki milletvekilimiz olan Halil Bey Bakan yardımcımız var. Sayın Cumhurbaşkan’ımızın yıllardan beri hep yakınında olan ağabeyimiz parti büyüğümüz var. Son zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Partiye yapılan saldırılar, büyüyen Türkiye’yi frenlemek için önünü kesmek için, yeniden Osmanlının doğuşunu engellemek için kasıtlı, bilinçli, sistematik olarak yapılan saldırılardır. Bizlerde bu partinin mensupları olarak başta genel başkanımızın, milletvekilimizin, belediye başkanlarımızın arkasında birlikte dik duracağız. Onların da, dünyanın karşısında güçlü bir sesle dikilmesini sağlayacağız” dedi. Konuşmasının son bölümünde toplantının hayırlara vesile olmasını temenni eden ilçe başkanı Çetin “katıldıklarından dolayı da sayın Milletvekilimize ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Böyle bir birliktelik bize her zaman güç verecek. Biz her zaman Milletvekilimizin,  Belediye Başkan’ımızın yanındayız. Birlikte çalışmaktan da mutluluk duyuyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Çetin’in ardından söz alan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’da dolar kuru ile ilgili olarak yaşanan sıkıntıya değinerek bu hareketin sadece Cumhurbaşkanlığına ve AK partiye değil tüm Türkiye’ye yapıldığını, bir kez daha Türkiye’nin kalkınmasının önüne geçilmek istendiğini belirterek “Yaşanan bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Çok şükür hamdolsun icraat noktasında hazırız” dedi ve Milletvekili Yağcı’ya ziyareti nedeni ile teşekkür etti. Ülke gündemi ve gelecek seçimler ile ilgili istişarelerin yapıldığı toplantının ardından bilgi veren Bilecik AK Parti Milletvekili Selim Yağcı ise “İlçe Başkanımız Mesut Çetin, Bozüyük Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı ve yönetim kurulu üyeleri ile gündeme dair konular hakkında istişarelerde bulunduk. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde durmadan, yorulmadan var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele…” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ