Reklam
Reklam
Bozüyük11 - Bozüyük Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

REGAİB KANDİLİ’NDE KANDİL SİMİTLERİ BELEDİYEDEN

REGAİB KANDİLİ’NDE KANDİL SİMİTLERİ BELEDİYEDEN
  • 23.03.2018
  • 231 kez okundu
Reklam

-REGAİB KANDİLİ’NDE KANDİL SİMİTLERİ BELEDİYEDEN

-KANDİLDE BOZÜYÜK BELEDİYESİ’DEN 10 BİN KANDİL SİMİDİ

Bozüyük Belediyesi tarafından mübarek Regaib Kandili nedeni ile ilçe genelindeki tüm cami ve mescitlerde kandil simidi dağıtılırken Garnizon Komutanlığı, Jandarma Komutanlığı, açık cezaevi, hafızlık kursları ve yetiştirme yurtları da unutulmadı.

Bozüyük’te vatandaşlar üç ayların başlangıcı ve yılın ilk kandili olan Regaib Kandili’ni coşku içerisinde kutlamanın heyecanını yaşadı. Tüm camilerin dolduğu mübarek gecede İlçe Müftüsü Selami BAĞCI Kasımpaşa Camii’nde verdiği vaazda Regaib Kandili’nin önemini anlattı. Vatandaşlar okunan Kur’an-ı Kerim, ilahi ve dualarla maneviyatı doyasıya yaşamanın mutluluğuna eriştiler. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI yatsı namazını Hal Camii’nde eda etti ve camii cemaati ile görüşerek kandillerini kutladı.

Yatsı namazının ardından Bozüyük Belediyesi tarafından tüm camilerde cemaate kandil simidi dağıtıldı. 10.000 adet kandil simidinin ikram edildiği Regaib Kandili’nde simitler camilerin yanı sıra Garnizon Komutanlığı, Jandarma Komutanlığı, açık cezaevi, hafızlık kursları ve yetiştirme yurtlarında dağıtıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

five × four =